جمعه, ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
خانه / فیلم و انیمیشن / انیمیشن سینمایی اتحاد حیوانات

انیمیشن سینمایی اتحاد حیوانات

انیمیشن سینمایی اتحاد حیوانات

خلاصه داستان

انیمیشن اتحاد حیوانات animals united داستان زندگی حیواناتی رو به تصویر می کشه که در دلتای اوکاوانگوی آفریقا که به تازگی سیل آب به آن وارد نشده است زندگی میکنن. این مشکل باعث شده تا آب کمیاب بشه و از سوی دیگه حیوانات بومی به شدت با آن مبارزه میکنن.

شخصیت های اصلی این انیمیشن که بیلی و یک شیر به نام سقراط نام دارن، توی این شرایط تصمیم گرفتن تا آب بیشتری رو پیدا کنن و در کنار تلاش‌های خودشون برای این کار با یک گروه از حیوانات مختلف از سراسر جهان ملاقات می‌کنن و آشنا میشن که زندگی همه اون‌ها به نحوی توسط انسان‌ها خراب شده و به آفریقا سفر کردن. این گروه حیوانات شامل: یک خرس قطبی به نام سوشی، یک کانگورو به نام توبی، یک تاسمانیان دویل به نام اسمایلی، دو لاک‌پشت گالاپاگوسی به نام‌های وینفریف و وینستون، یک خروس به نام چارلز و یک شامپانزه به نام توتو، میشن.

این حیوانات خیلی زود علت کمبود آب در دلتا رو کشف می‌کنن. اون‌ها متوجه شدن که مردی به نام آقای اسمیت یک سد رو برای تامین انرژی سوئیت لوکس خودش ساخته و همین کار باعث کمبود آب در دلتا شده. توی این اوضاع یه شکارچی بد جنس به حیوانات حمله می‌کنه و موفق می‌شه سقراط رو شکار کنه، اما بقیه حیوانات موفق به فرار میشن.

بعد از این اتفاق وحشتناک و وقتی که این حیوانات متوجه علت مشکل می‌شن، کنفرانسی رو تشکیل می‌دن که در اون وینفرد و وینستون درباره آینده مرگبار دلتا که ممکنه زندگی حیواناتی که در اون زندگی می‌کنن رو تحت تاثیر قرار بده، توصیف میکنن.

با این حال، بعد از این‌که کنفرانس تموم می‌شه این دو موجود دوست داشتنی یعنی وینفرد و وینستون جون خودشون رو از دست می‌دن. در آن روز، بیلی و دیگر حیوانات از طریق دره مرگ به طرف سد موردنظر حرکت می‌کنن اما غافل از این‌که یه شکارچی بدجنس اونا رو تحت نظر گرفته و تلاش می‌کنه تا اون‌ها رو با یک هواپیمای دو باله متوقف کنه اما اون هواپیما توسط توتو متوقف می‌شه. مایا، که دختر آقای اسمیت هست، سقراط را از قفس خودش آزاد می‌کنه و شکارچی رو به سمت پایین رودخانه هل میده.

در صورتی که از انیمیشن زیبای پیمان حیوانات خوشتون اومده، انیمیشن‌های دیگه با موضوع حیوانات مثل زندگی مخفی حیوانات خانگی رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن پیمان حیوانات Animals United

این انیمیشن زیبای 93 دقیقه‌ای محصول کشور آلمان در ژانر کودک و نوجوان است که در سال‌ 2010 ساخته شده است. دو کارگردان به نام‌های رینهارد کلوز و هولگر تاپه، کارگردانی این انیمیشن جذاب رو بر عهده داشتن.

حتما ببینید

انیمیشن حضرت سلیمان و مورچه

انیمیشن حضرت سلیمان و مورچه

انیمیشن حضرت سلیمان و مورچه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *